Yarış Oyunları 12 Ocak 2014, 09:26
Fire Truck 3D

Android İtfaiyecilik Oyunu, Fire Truck 3D

Android platformu üzerinde neredeyse her alandan bir Android oyun bulunur hale geldi. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Fire Truck 3D isimli Android oyunu farlı alanda yer alan Android oyunlardan birisi. İsminden de anlaşılacağı üzere Fire Truck 3D Android oyununda bizlere sunulan bir itfaiye aracını kullanıyoruz. Araba yarışı gibi bir oyun olan Fire Truck 3D’de yangınlara ulaşmak için belirtilen yolları izliyor ve en kısa zamanda yangın alanına ulaşmaya çalışıyoruz. Her yangın alanına ulaştığımızda para kazanıyor ve kazanmış olduğumuz bu paralarla da itfaiye aracımızı değiştirebiliyor veya geliştirebiliyoruz.

Fire Truck 3D

Akan trafikte oynanan oyunda önümüzde onlarca araba çıkabiliyor, bu yolu açmak için de sirene basabiliyor ve kolaylıkla yolu açabiliyoruz. Bazı yangın alanları o kadar uzak oluyor ki yetişmemiz çok zor, bu durumlarda ara sokakları kullanmalı ve itfaiye aracını engellerin üzerinden atlatmalıyız.

Oyuna ilk başladığımızda İtfaiye eri durumunda oluyoruz, ama yangınları hızlı bir şekilde söndürdüğümüzde ödüllendirilerek itfaiye şefine dönüşüyoruz. İtfaiye erinden ne kadar rütbe atladığımızda o kadar yeni araçlar karşımıza çıkıyor, paralarımızla bu yeni araçları rahatlıkla satın alabiliyoruz.

Fire Truck 3D özellikleri:

• 3D çevre ve araçlar – Yüksek optimizasyonlu HD grafikler ve yumuşak fizik simülasyonu.
• Saatlerce süren oyun içeriği – Sürüş yeteneklerinizi ölçecek 40’tan fazla seviyede görevler ve zikzaklar
• Özelleştirilebilir İtfaiye Araçları – 9 güçlendirilebilir İtfaiye Aracı görevi tamamlamana yardımcı olacak.
• İtfaiye Aracı Bozulması – Eğer aracınızla kaza yaparsanız belli bir süreden sonra tamir gerekir!
• İstediğin gibi oyna – Sürüş zevkinize bağlı olarak seçebileceğiniz 3 farklı kontrol türü
• İlerleme sistemi – İtfaiye merkezindeki rütbenizi artırarak bilinirliğinizi ve saygınlığınızı artırın ve yeni araç ve şehirleri açın.
• Başarılar – Şehir efsanesi olmak için her seviyede mükemmel sonuçlar elde etmeye bakın ve oyundaki diğer başarıları da yakalayın.
• Rekabet – En yüksek skor için dünyadaki liderlerle ya da arkadaşlarınızla mücadele edin!

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Fire Truck 3D Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerin de beğenerek oynayacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap