Sağlık ve Form Koruma 12 Ocak 2014, 18:38
Gunluk Egzersizler

Android Günlük Egzersizler Uygulaması

Google Play Store üzerinde sağlık ve form tutma adına birçok uygulama yer alıyor. Lakin bazı uygulamalar ücretli, bazıları da çok fazla reklam içerdiği için zaman içerisinde kullanıcılarına sıkıntı verebiliyor. Bu yazımızda sizlere tanıtmayı düşündüğümüz Günlük Egzersizler uygulaması hem ücretsiz hemde reklamsız bir yapıya sahiptir. Günlük Egzersizler uygulaması sayesinde kadınlar ve erkekler kendi evlerinde en iyi egzersizleri adım adım takip ederek uygulayabilecekler. Basit bir arayüze sahip olan uygulama içerisinde video ve zamanlayıcı bulmaktadır. Her bir egzersiz hareketini kolayca takip etmeye ve anlamanıza yardımcı olan uygulama ile sizlerde günlük sporları çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Gunluk Egzersizler

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Günlük Egzersizler uygulaması kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puan alan bu uygulama hem Android telefonda hemde Android tablette rahat bir şekilde çalışabilecek seviyededir.

Bizimde denediğimiz ve oldukça memnun kaldığımız bu uygulamayı sizlerde denemek için bu bağlantıyı kullanabilir ve uygulamayı kolaylıkla Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap