Eğlence 11 Ocak 2014, 21:32
Real Piano and Keyboard

Real Piano and Keyboard, Android Piano Uygulaması

Android telefon ve tabletlerde saz ve gitar çalmak artık oldukça kolay bir hal aldı. Neredeyse saz ve gitar üzerine Google Play Store üzerinde 100’ü aşkın uygulama yer almakta. Lakin Piano çalma adına Google Play Store üzerinde sayılı uygulamalar bulunuyor. Bizim yazımızda tanıtacağımız da bu uygulamalardan bir tanesi. Real Piano and Keyboard adı altında sunulan Android uygulama sizlere gerçek anlamda Piano çalma deneyimini sunuyor. Dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışan uygulama neredeyse her Android telefon ve tablette rahatlıkla çalışabiliyor.

Real Piano and Keyboard

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan uygulama küçük boyutu sayesinde pek fazla alan da kaplamamakta. Reklamsız bir yapıya sahip olan uygulama böylelikle çalma esnasında bir anda reklam çıkarak canımızı sıkmıyor. Uygulama üzerinde çalmış olduğunuz müziği rahatlıkla kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Genel yapı olarak oldukça iyi bir yapıya sahip olan Android Piano uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bir sonraki Android uygulama tanıtımında görüşmek dileğiyle…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap