Haberler ve Dergiler 10 Ocak 2014, 21:23
android haber

Android Haberler Uygulaması ile Tüm Haberler Cebinizde

Neredeyse herkesin Android telefon veya tabletinde Android haber uygulaması yer alıyordur. Tabi ki Google Play Store üzerinde haber uygulaması çok olunca bazı kişiler acaba hangi uygulamayı kursam düşüncesine kapılabiliyorlar. İşte bu soruna çözüm bulmak için sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Android haber uygulamasını kullanmanızı önereceğiz. Google Play Store üzerinde yer alan neredeyse birçok Haber uygulamasını denedik ve bu yazımızda tanıtacağımız uygulamanın en sade ve pratik olduğuna karar verdik. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan uygulama 710 KB büyüklüğündeki küçük dosya ile Android cihazınızda küçük bir alan kaplıyor.

android haber

Düşük RAM ve işlemci kullanımı ile neredeyse her Android telefonda rahatlıkla çalışabilen bu uygulama birçok kişi tarafından da iyi bir not almış durumda. Kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu uygulamanın gerçekten hakkını verdiğini de sizlere son olarak belirtelim.

Bizim oldukça beğendiğimiz Android haber uygulamasını sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bir sonraki Android uygulama tanıtımımızda görüşmek dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap