Google Play Store 9 Ocak 2014, 13:31
google wallet

Google Play Store Üzerinde Kredi Kartı İptal Etme

Belki de çoğumuz daha Google Play Store üzerinden alışveriş yapmamışızdır ama yapan arkadaşlarımız bizlere Google Play Store üzerindeki kredi kartı bilgilerini nasıl iptal edebileceğimizi sordu. Bizde bu sorulardan yola çıkarak sizlere kısaca bir rehber hazırlamaya karar verdik. Kredi kartı iptali gerçekleştirmek için öncelikle https://wallet.google.com/manage  adresine giriş yapıyoruz. Bu adrese giriş yaptığımızda karşımıza çıkan giriş menüsünden kredi kartınız tanımlı Gmail hesabınızı girerek devam ediyoruz. Bu işlemden sonra karşımıza daha önce satın almış olduğumuz ürünler ortaya çıkacaktır. Bu bölüm sadece bilgi amacı taşımaktadır. Bu bölümden gerekli bilgileri aldıktan sonra sağ kısımda yer alan Ödeme Yöntemleri menüsüne tıklıyoruz.

google wallet

Bu bölüme tıkladığımızda Gmail hesabına tanımlı olan kredi kartını görebilirsiniz. Silmek istediğiniz kredi kartınızın altında yer alan silme menüsünü kullanarak kolaylıkla silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu silme işlemi ile birlikte tüm Google uygulamaları üzerinde kredi kartınız silinmiş olacaktır. Bu konu hakkında sorusu olan arkadaşlar konu altında yer alan yorum bölümü ile sorularını bize iletebilirler.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. muharrem

  Oğlum 70 tl lik oyun indirmiş :)) kart bilgilerini iptalini bulamamıştım. Teşekkürler..

  Cevapla
 2. sami Akkaya

  Benım telefona keredi bilgilerini yaz diyor ben bir türlü play stroeye giremiyorum

  Cevapla
 3. Emir Özel

  Allah razı olsun admin reissin ya hiç bir yerde bulamadım 44 liram küçük kardeşim harcamıştı adamsın 😀

  Cevapla

Yorum Yap