Araçlar 8 Ocak 2014, 19:46
MyAppSharer

Android Uygulamaları Paylaşma, MyAppSharer

Beğendiğimiz uygulamaları bazen arkadaşlarımızla paylaşmak isteriz. Tabi ki bu paylaşımı gerçekleştirmek için arkadaşımızın Android cihazından Google Play Store üzerinden o uygulamayı bulup indirmemiz gerekir. Lakin bazı ortamlarda internet olmaz ve bu bizim için oldukça büyük bir sorun haline gelebilir. İşte bu sorunu MyAppSharer isimli Android uygulaması ile rahatlıkla alt edebiliriz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, en beğenilen apk paylaşma uygulamalarından biridir. MyAppSharer uygulaması ile birlikte uygulamaları mesajlaşma, Gmail, Bluetooth, app, Facebook, QR-Code, Dropbox ve diğer paylaşım seçenekleri ile paylaşabilirsiniz.

MyAppSharer

Birden fazla uygulamayı paylaşmaya da imkan veren MyAppSharer uygulaması için hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Kullanıp denediğimiz ve oldukça memnun kaldığımız MyAppSharer uygulaması 341 Kb büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Pratik ve hızlı bir uygulama olan MyAppSharer uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında yaşayacağınız sorunları yazı altında yer alan yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap