Haberler ve Dergiler 8 Ocak 2014, 15:07
Gazete & Haber

Android Gazete ve Haber Uygulaması

Haber alma adına her gün televizyonlarda tabletlerin uygulamalarını görüyoruz. Neredeyse her TV ve Gazete firmaları kendileri için özel bir uygulama geliştirmiş durumdalar. Tabi ki bu firmalar sadece kendileri için uygulama geliştirdiğinden diğer gazeteleri okuma imkanı bulunmuyor. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için Google Play Store üzerinde Gazete & Haber isminde kaliteli bir uygulama sunulmuş. Hızlı ve pratik bir uygulama olan Gazete & Haber uygulaması ile en çok ziyaretçi alan haber sitelerine ve Türkiye’nin önde gelen gazete manşetlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Gazete & Haber

Gazete & Haber Android uygulamasının Özellikleri

★ Gazete listesini yönetebilme(sıralama, silme, ekleme)
★ Pratik bir şekilde gazetenin mobil veya web (desktop/masaüstü) versiyonunu görüntüleyebilme
★ Kolayca haber paylaşabilme (mail, sms vs)
★ Gazetelerin manşetlerini görüntüleyebilme (gazetenin solundaki simgeye tıklayarak)
★ Gazeteleri sürükleme ikonundan tutup yukarı/aşağı sürükleyerek sıralama ve sola sürükleyerek silebilme kolaylığı,
★ Sadece üst bardaki yenileme ikonuna tıklayarak gazete listesini güncelleme
★ Görüntülenen haberi tarayıcıyla harici olarak açabilme

Halen geliştirilmeye devam eden Gazete & Haber uygulaması hakkında soru ve sorunlarınızı uygulamanın Google Play Store sayfası üzerinden uygulama geliştiricisine iletebilirsiniz. Bizim kullandığımız ve oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak rahatlıkla indirebilirsiniz. Uygulamanın kurulumu için 870 KB büyüklüğündeki kurulum dosyasının indirilmesi gerekmektedir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap