Android Telefon 6 Ocak 2014, 22:56
Grand S2

ZTE Grand S2 Resmi Olarak Tanıtıldı

Çin’de satış rekorları kıran ZTE yeni akıllı telefonu Grand S2’yi bugün resmi olarak tanıttı. CES 2014 fuarında tanıtılan bu ürün Qualcomm’un 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800 işlemcisinden güç alıyor. 2.3 GHz hızında çalışan bu işlemci ile en iyi performansı sunan bu ürün 5.5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olduğu belirtilen Grand S2’nin ön kısmında da 2 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. 16 GB dahili hafızaya sahip olan bu ürün 3.000mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip durumda.

Grand S2

ZTE’nin bu akıllısının en önemli özelliği ses tanıma özelliği ile ekran kilidini açmaya imkan sunması. Ürüne tanımladığınız ses tonları ile siz veya sevdikleriniz sesli komutlar sayesinde ekran kilidini rahatlıkça açabiliyorlar. Tabi ki ekran kilidi açmanın yanı sıra ses komutları ile fotoğraf çekme ve araba kullanırken eller serbest moduna geçme gibi fonksiyonları da kullanabiliyorsunuz.

Güvenlik adına iyi bir yapıda olan Grand S2’nin ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konusunda şimdilik net bir bilgi verilmemekte. ZTE’nin Grand S2 ürünü hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap