Medya ve Video 6 Ocak 2014, 08:57
RealPlayer

Real Player Android Video Uygulaması

Bilgisayar ortamında en çok tercih edilen video, müzik oynatma programlarından birisi olan Real Player Android platformunda yer aldı. Aynı bilgisayarımızda olduğu mantıkla Android platformunda da çalışan uygulama reklamsız ve ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Online video arama özelliğine de sahip olan bu uygulama ile Youtube, Bing ve diğer sitelerden rahatlıkla video araması gerçekleştirebiliyoruz. Cihaz ve SD kart içerisindeki müzik, videoları hızlıca bulan uygulama sizlere bu dosyaları liste halinde sunuyor.

RealPlayer

Videoları yüksek çözünürlükte oynatan uygulama optimize edilmiş yapısı ile kasma yapmadan video oynatma zevkini size sunuyor. Bu özelliğin yanı sıra uygulama içerisinde dinlemiş olduğunuz müziği de rahatlıkla zil sesi olarak belirleyebiliyorsunuz. Ekolayzır ayarlamasına da sahip olan Real Player uygulaması sayesinde dinlediğiniz müziklerin nasıl bir tonda çalmasını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Real Player Android uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Reklamsız yapısı sayesinde en kullanışlı video izleme uygulamalarından birisi olan Real Player bilgisayarda olduğu gibi Android’de de kalitesini konuşturuyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap