Sosyal 6 Ocak 2014, 15:43
Azar Android

Azar Android Uygulaması ile Rastgele Sohbet Edin

Facebook’un daha ülkemizde pek yaygın olmadığı zamanlarda çoğu kişi sohbet etmek için sohbet sitelerini kullanırdı. Tabi kullanıcı sayısının çok olduğu bu zamanlarda herkes kendine uygun bir kişiyi rahatlıkla bulabilme imkanına sahip olabiliyordu. Son dönemlerde ise Facebook gibi sosyal siteler çıktığı için sohbet edecek kişi bulmak oldukça zor bir hal almaya başladı. Azar Android uygulama geliştiricileri de bu durumu ele alarak bir Android uygulama geliştirmeyi düşünmüşler. Başlıkta da belirttiğimiz üzere Azar Android uygulaması ile rastgele bir şekilde kişilerle görüntülü konuşma imkanına sahip oluyorsunuz.

Azar Android

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan uygulama 4.7 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kuruluyor. Uygulamayı kurduktan sonra uygulama sizden Facebook girişi yapmanızı isteyecek. İsterseniz kendi facebook hesabınız ile isterseniz de gerçek olmayan bir hesabınız ile uygulamaya giriş gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya giriş gerçekleştirdikten sonra konuşmak istediğiniz cinsiyeti seçiyorsunuz. Bu seçimden sonra karşınıza rastgele olarak her ülkeden kişiler geliyor ve bu kişiler ile görüntülü bir şekilde konuşma imkanı buluyorsunuz.

Şimdilik sadece görüntülü konuşma imkanı sunan uygulamanın gelecek zamanda mesajlaşma olanağına da imkan tanımasını beklemekteyiz. Ülkemizdeki kullanıcı sayısı da azımsanmayacak kadar çok olan bu uygulama oldukça iyi bir yapıda ve sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Bizim oldukça beğendiğimiz Azar Android uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki bu uygulama internet bağlantısı istemektedir. Eğer mobil internet kullanıyorsanız bu uygulama kısa bir sürede paketinizi bitirebilir bu sebepten dikkatli olmanızı öneririz. Uygulama hakkında yaşadığınız sorunları veya diğer kullanıcıları bilgilendirmek isterseniz konumuzun altında yer alan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. sercan öz

    ban yedim ve bu banı kaldıramıyorum farklı bir face hesabından giriyorum ama o ban hep önüme çıkıyor ne yapmam gerekiyor telefon numaramımı değiştirmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

    Cevapla

Yorum Yap