Sağlık ve Form Koruma 4 Ocak 2014, 18:52
Günlük karın egzersiz

Android Günlük karın egzersiz Uygulaması

Her alanda yardımımıza koşan Android uygulamaları spor alanında da bizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Android platformu üzerinde vücut geliştirme adına birçok uygulama yer alırken bunların yanında zayıflama uygulamaları da dikkat çekiyor. Tabi bazı uygulamalar genellikten çıkarak sadece bir alana odaklanıyor. İşte bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz Günlük karın egzersiz uygulaması da bu uygulamalardan bir tanesi. Adından da anlaşılacağı üzere Günlük karın egzersiz uygulamamız sadece karın kaslarına odaklanmış bir uygulama. Daha önce İngilizce olarak sunulan bu uygulama gelen güncelleme ile birlikte Türkçe dil desteğine de sahip oldu. Tabi ki Türkçe çeviride ufak sorunların olduğunu da belirtmekte fayda var.

Günlük karın egzersiz

Çalışmalar hakkında bilgi veren uygulama içerisinde hareketlerin ne zaman uygulanacağı hakkında da bir takvim bölümü yer alıyor. Böylelikle uygulama sizlerin hangi gün hangi hareketi gerçekleştirmeniz gerektiği hakkında sizlere bilgi sunuyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Günlük karın egzersiz Android uygulaması neredeyse her Android telefon ve tablette çalışacak seviyededir. Uygulamayı kurmak için 3.3 MB büyüklüğündeki kurulum dosyasını Android cihazınıza indirmeniz gerekmekte. Günlük karın egzersiz uygulamasını Google Play Store üzerinden hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap