Android Haberler 3 Ocak 2014, 16:15
Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera 2 Özellikleri Resmileşti

Samsung’un 2012 yılı içerisinde duyurmuş olduğu fotoğraf makinesi Galaxy Camera’nın ikinci sürümü gerçekleştirilen yeni bir   etkinlik ile tanıtıldı. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışan Galaxy Camera 2 ilk modele göre pek farklı özellikler barındırmıyor. 4.8-inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip olan ürün 16 MP çözünürlüğünde ilk üründe olduğu gibi bir kameraya sahip. 280 gram ağırlığa sahip olduğu belirtilen Galaxy Camera 2’nin bataryası da 2.000mAh büyüklüğünde.

Galaxy Camera

1.6 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciden güç alan ürün 2 GB RAM’i bünyesinde bulunduruyor. Üründe 21x optik zoom, 120 kare/saniye slow-motion çekim, ayrı otomatik pozlandırma ve otomatik odaklama kontrolleri de bulunan diğer özelliklerden bir kaçı. NFC teknolojisine de sahip olan akıllı kolayca içeriklerini paylaşabilme imkanı sunuyor. Ayrıca ürün içerisinde kamera ayarları için oldukça iyi ve çok sayıda uygulama bulunuyor. Ürün hakkında şimdilik bu kadar bilgiye yer verilirken, gelecek günlerde özelliklerinin net bir şekilde belli olmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap