Verimlilik 3 Ocak 2014, 23:12
SMS Blocker

Android SMS Engelleme Uygulaması

Bazı zamanlarda istemediğimiz kişilerden mesaj almak hatta çağrı almak canımızı oldukça sıkabiliyor. İşte böyle durumlarda gene yardımımıza Android uygulamaları koşuyor. Arama engelleme konusunda Google Play Store üzerinde birçok uygulama bulunsa da mesaj engelleme adına pek uygulama bulmak mümkün olmuyor. Bu yazıda sizlere bahsedeceğimiz SMS Blocker isimli uygulama ile rahat ve kolay bir şekilde istemediğiniz kişilerden gelen SMSleri engelleye bileceksiniz.

SMS Blocker

Basit bir yapıya sahip olan SMS Blocker uygulaması üzerine bloke edeceğiniz kişileri kolay bir şekilde elle ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz kişilerden gelen metin mesajları otomatik olarak engellenir. Bize göre SMS engelleme adına en iyi uygulamalardan birisi olan SMS Blocker’in gelecek zamanda daha iyi ve gelişmiş bir yapıya sahip olacağını düşünüyoruz. Gelecek yeni gelişmeler ile birlikte uygulama büyük bir ihtimalle Google Play Store’un en iyi uygulamalarından birisi olacaktır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan SMS Blocker uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki kişi engellemede gireceğiniz numaraların önüne +90 eklemelisiniz. Yani +90505…… gibi.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap