LG 2 Ocak 2014, 18:53
lg g pro

LG G Pro 2 Hazırlıkları Yapıyor Olabilir

MWC 2014 fuarının yaklaştığı şu günlerde her akıllı telefon firmasının yeni ürünlerine dair yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak edinilen bilgilere göre LG, G Pro 2 isimli yeni modelini MWC 2014 fuarında tanıtabilir. G2 modeli ile 2013’de iyi bir başarı elde eden firmanın G3 modelini de 2014’ün ikinci döneminde tanıtması bekleniyor. Edinilen bilgilere göre G Pro 2 modeli ilk modele göre biraz daha üst seviyede olacak. 5.5-inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekrana ve işlemci olarak da Qualcomm’un Snapdragon 800’den güç alması bekleniyor.

lg g pro

2 GB veya üstü RAM kullanması beklenen ürünün bataryası ve dahili hafızasının ilk sürüme göre daha iyi seviyede tutulması bekleniyor. En geç Mart ayı içerisinde satışa sunulması beklenen bu ürünün Samsung S5 modeli ile rekabet etmesi bekleniyor. Performans bakımından üstün seviye olmasını beklediğimiz bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap