Samsung 2 Ocak 2014, 08:55
Galaxy Note Pro

Galaxy Note Pro’nun Skorları Ortaya Çıktı

Samsung’un tablet pazarına sunması beklenen yeni akıllısı Galaxy Note Pro hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak alınan bilgilere göre Galaxy Note Pro’nun Benchmark skorları ortaya çıktı. Alınan skor verilerine göre Galaxy Note Pro Bencmark puanlarından 34261 puan almış. Buda şimdiye kadar ki en yüksek puanlardan birisi. 12.2-inç büyüklüğünde ve 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olduğu belirtilen bu ürün Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800 işlemcisinden güç alıyor.

Galaxy Note Pro

3 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen ürünün arka kısmında 8 MP çözünürlüğünde bir kameraya ve ön kısmında da 2.1 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine sahip olacak olan bu akıllı NFC, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0 ve kızılötesi teknolojilerini bünyesinde barındırıyor.

24 Şubat 2014’de Barcelona’da gerçekleşecek olan MWC 2014 fuarında tanıtılması beklenen bu ürünün büyük bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor. Samsung’un Galaxy Note Pro isimli bu tableti ve diğer tabletleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap