Sosyal 1 Ocak 2014, 17:41
LG G2 Emulator

LG G2 Emulator ile G2’nin Özelliklerine Göz Atın

2013 yılının en çok konuşulan akıllı telefonlarından birisi olan LG G2 için hazırlanmış olan Emulator bu yazımızın konuğu. Aslında birçoğumuz Emulator kelimesinin anlamını biliyordur ama biz bilmeyenler için kısaca bahsedelim. Emulator kısaca iş ve işlemleri gösteren bir demo olarak tanımlanabilmektedir. Yani LG G2 Emulator uygulaması LG G2’nin üzerinde yer alan çeşitli işlevleri sizlere yaşatmayı amaçlamaktadır.  LG G2’ye özel olan fonksiyonları rahatlıkla denediğimiz bu uygulamada Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

LG G2 Emulator

LG G2 Emulator uygulaması içeriğinde LG’nin Knockon, Slide Aside, Guest Mode, QuickMemo, Capture plus, ve Clip Tray uygulamalarının özellikleri yer alıyor. Kısaca tanıtılan bu özellikler hakkında videoları da uygulama içerisinde bulmak mümkün. Bizim denediğimiz ve oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerde deneyerek LG G2 hakkında kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki uygulama içerisinde yer alan özelliklerin birçoğu sadece LG G2 için geçerlidir. Diğer LG akıllı telefonlarında bu özelliklerin birçoğu bulunmamaktadır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. cengiz

    lg g2’ye özgü olması hoşuma gitti. cihazın farkındalığı ortaya konulmuş olunuyor.

    Cevapla
  2. halit

    hemen bu uygulamayı indiricem. g2’yi daha cazip hale getirdiği kesin

    Cevapla

Yorum Yap