Samsung 31 Aralık 2013, 13:29
Galaxy Grand 2

Samsung’dan Galaxy Grand Lite Gelebilir

Akıllı telefon pazarında üst seviye akıllı telefonlarla adından oldukça söz ettiren Samsung alt ve orta seviye akıllı telefon üretimine de hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Galaxy Grand Lite isimli bir akıllı telefon tanıtması beklenen Samsung’un bu yeni modeli FCC onayı aldı. GT-I9060 kod adı ile anılan Galaxy Grand Lite 5-inç büyüklüğünde WVGA ekrana sahip olacak. 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciden güç alacağı belirtilen bu ürünün 1 GB RAM’e ve 8 GB dahili hafızaya sahip olacağı belirtilen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Galaxy Grand 2

5 MP arka kameraya ve VGA ön kameraya sahip olacak olan cihazın Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi kullanması bekleniyor. Çift SIM kart teknolojine sahip olacak olan bu ürün büyük bir ihtimalle 2014 MWC fuarında tanıtılması bekleniyor. Son zamanlarda Lite serisine önem veren Samsung’un bu ürün ile birlikte Galaxy Note 3’ün lite versiyonunu çıkarması da gündemde.

Samsung’un yeni akıllı telefonları hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap