Samsung 30 Aralık 2013, 19:38
Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Samsung Bu Yıl 40 Milyon Tablet Satışı Gerçekleştirdi

Akıllı telefon pazarının kuşkusuz lider firması olan Samsung, tablet pazarında da en büyük firmalardan birisi. Android işletim sistemli cihazların neredeyse hepsinde lider konumda olan Samsung, Galaxy Note 3’ü tanıtmasından 2 ay sonra 10 milyon satış gerçekleştirmişti. Son alınan verilere göre Samsung 2013 yılı içerisinde 40 milyon tablet satışı gerçekleştirmiş. Tabi ki sayıya baktığımızda Samsung’a göre düşük olduğunu düşünebiliriz, lakin tablet pazarında satış gerçekleştiren firma sayısına baktığımızda bu satışın oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Genellikle ülkemiz pazarında 150-200TL civarındaki tabletler çok satılmakta ama bu ürünler kısa zamanda bozulmakta ve kullanıcıları pişman etmektedir. Her ne kadar bu tabletler ucuz olsa da kalite bakımından düşük seviyede olabiliyorlar. Bu bakımdan tablet alacak arkadaşlara Samsung, Asus, Sony gibi firmaları tercih etmelerini öneriyoruz.

Umarız ki Samsung’un bu yıl içerisinde gerçekleştirdi satışlar önümüzdeki yıl daha da artış sağlar. Tabi ki temennimiz Samsung’un uygun fiyata performans odaklı tablet satışa sunmasıdır. Samsung’un tabletleri ve diğer firmaların tabletleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap