Zeka Oyunları 30 Aralık 2013, 11:14
Bus Simulator 3D

Bus Simulator 3D, Android Otobüs Simulator Oyunu

Google Play Store üzerinde çok sayıda Android simulator oyunu yer alıyor, lakin bunlardan bir tanesi olan Bus Simulator 3D çoğundan üstün kalitede. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Bus Simulator 3D oyunu kısa zamanda iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Android için sunulan ilk ücretsiz otobüs oyunu olan bu oyun 46 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Oyunu donmadan seri bir şekilde oynayabilmek için Android 2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip orta seviye veya üstü bir Android cihazına sahip olmanız gerekiyor.

Bus Simulator 3D

Bus Simulator 3D Android oyununun Google Play Store üzerindeki açıklaması:

Gerçekçi otobüs fizik
Trafik araba sistemi
Farklı otobüs sürücü
Şehir, kırsal, dağ, çöl ve kar: Her türden-Mekanlar
Gerçekçi hasar
Tilinting, düğmeler ve direksiyon kontrolleri.
İç Kamera
Çevrimiçi sıralaması ile arkadaş-meydan
Daha her hafta geliyor seviyeleri!

Son güncelleme ile yeni haritalara kavuşan Bus Simulator 3D Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz ve zevkle oynadığımız bu oyunu sizlerin de keyifle oynayacağınızı düşünüyoruz. Hoş vakitler geçirmeniz dileğiyle, iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap