Kişiselleştirme 29 Aralık 2013, 12:15
Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı

Android Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı

Android telefon ve tabletlerimizde bazen farklılıklar ister ve duvar kağıdını değiştirmek isteyebiliriz. Bu durumda ilk etapta Android cihazımızın içerisinde yer alan duvar kağıtlarına bakarız, lakin çoğu zaman bu duvar kağıtları hoşumuza gitmez ve farklı arayışlar içerisine girebiliriz. İşte bu durumda Google Play Store üzerinde yer alan herhangi bir duvar kağıdını rahatlıkla cihazımızda kullanabiliriz. Bu yazımızda sizlere bahsedeceğimiz Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı uygulamasını kullanabilir ve hoş bir duvar kağıdına sahip olabilirsiniz.

Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı

Google Play Store üzerinde yer alan Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı uygulamasının açıklaması:

Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı muhteşem beyaz karla kaplı taze bir kış harikalar sunuyor. Eğer tatil sezonunun sevinç yakalamak için mükemmel bir kış duvar kağıdı için arayan oldu mu? Arama artık, en iyi “canlı duvar” ile “Kar yağsın” ve nazik kar tanelerinin sakin dans, ya da eğlenceli bir kar fırtınası hayranım. Siz seçin! Yeni “Kar yağışı Wallpaper”, telefonunuzda veya tablet ekranda it snow tamamen ücretsiz yapacak – kar raporunu kontrol edin. Tatlı “Kar yağışı Canlı duvar kağıdı” ile kar üzerinde büyülü beyaz fantezi yakalamak ve mutlu bayramlar var!

– Telefonunuz için İnanılmaz 3D canlı duvar kağıdı!
– İnteraktif özelliği: ekran ve yeni kar resimlerin üzerine dokunun hemen görünecektir!
– Manzara modunda ve ev ekran geçişi için tam destek var!
– Bu, güzel, özgür ve keyifli geçmiş sizi bekliyor!
Yükleme talimatları:
Ana Sayfa -> Menü -> Duvar Kağıtları -> Canlı Duvar Kağıtları
Yanıp söner ve ışıklar hareket zamanla sürekli değişiyor.
– Birkaç farklı temalar arasından seçim yapabilirsiniz.
– HD grafikler ve açık GL.
– Optimize Pil Kullanımı.
-% 99 cep telefonu cihazlar ile uyumludur.
– Kar yağışı Live Wallpaper tamamen yatay yönünü destekler ve telefonların yanı sıra tablet cihazlarda muhteşem görünüyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Kar yağışı Canlı Duvar Kağıdı uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap