Samsung 28 Aralık 2013, 21:55
Galaxy Tab Pro 8.4

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 Modeli Hakkında Bilgiler Geliyor

Akıllı telefon pazarında pazar lideri olan Samsung, tablet pazarında da lider duruma gelmek istiyor. Galaxy Tab serisi ile büyük bir başarıya ulaşan Samsung bu ürün grubuna yeni bir ürün daha eklemek üzere. Galaxy Tab Pro 8.4 adı verilen bu yeni ürün hakkında internette bilgiler sızdırılmaya başlandı. Samsung SM-T320 kod adı verilen bu ürün adından da anlaşılacağı üzere 8.4-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Ürün hakkında paylaşılan şablon çizimine göre ürünün arka kısmında flaş destekli bir kameraya yer verilmiş.

Galaxy Tab Pro 8.4

Orta seviye bir cihaz olması düşünülen Galaxy Tab Pro 8.4 büyük bir ihtimalle Şubat ayı sonunda gerçekleşecek MWC 2014 fuarında tanıtılacak. Mart ayı içerisinde satışa sunulması beklenen bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Umarız ki Samsung’un bu ürünü Nexus 7 gibi uygun fiyata satılır ve iyi bir talep görür.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap