Samsung 27 Aralık 2013, 19:17
galaxy note pro

Galaxy Note Pro Hakkında Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

Gelecek ay gerçekleşecek olan CES 2014 fuarında Samsung tarafından tanıtılması beklenen Galaxy Note Pro hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Galaxy serisinin en büyük ekranlı modelli olacağı iddia edilen bu ürün 10.1-inç büyüklüğünde ve 2560 x 1600 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Ancak bazı kaynaklara göre bu ürünün ekran büyüklüğü 14.1-inç olacağı ifade ediliyor. Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisini kullanması beklenen bu ürünün 3 GB RAM’e sahip olması bekleniyor.

galaxy note pro

Android’in son sürümü Android 4.4 KitKat’ı kullanması beklenen Galaxy Note Pro’nun her Galaxy Note serisinde olduğu gibi S-Pen teknolojisine sahip olması bekleniyor. Belirtilen bilgilere göre bu ürünüdeki S-Pen teknolojisi biraz daha geliştirilmiş bir seviyede sunulacak. 2014 yılının ortalarına doğru satışa sunulması beklenen bu ürün hakkında şimdilik sadece iddialar bulunmakta. Umarız ki belirttiğimiz bu iddialar doğru olur ve performans bakımından çok iyi seviyede bir tablet olarak tanıtılır.

Ülkemiz pazarında da yer almasını beklediğimiz bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgiler hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap