Aksiyon Oyunları 26 Aralık 2013, 10:02
SAS Zombie Assault 3

SAS: Zombie Assault 3, Android Zombi Oyunu

Zombilere karşı amansız mücadelemiz yeni Android oyun SAS: Zombie Assault 3 ile devam ediyor. Grafik ve ses kalitesi bakımından en iyi zombi oyunlarından birisi olan SAS: Zombie Assault 3’de tek başına veya 4 kişilik kadronu kurarak zombilere karşı amansız bir mücadele veriyorsun. Multiplayer özelliği sayesinde arkadaşlarınla oynayabildiğin bu oyun boş zamanlarında en iyi arkadaşlarından birisi olmaya aday. Oyunun ilk bölümlerinde sizleri kolay görevler beklese de gelecek bölümlerde karşılaştığınız zombiler gelişiyor ve sayısı da aşırı artış gösteriyor.

SAS Zombie Assault 3

17 zorlu haritaya sahip olan oyunda çok farklı tehlikeler ve bölgeler bulunmakta. Oyun içerisinde Shotguns, Browning Machine Guns, lav silahları ve RPG gibi 44 farklı yakıcı silah bulunuyor. Sahip olduğunuz bu silahları kazanmış olduğunuz paralarla kolay bir şekilde geliştirebilir ve en güçlü hale getirebilirsiniz.

Orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde çalışabilen SAS: Zombie Assault 3 Android oyunu 49 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabiliyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun kısa zamanda büyük bir ilgi görmüş ve 5 milyon indirme barajına yaklaşmıştır. 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir oy alan SAS: Zombie Assault 3 Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça keyif aldığımız bu Android oyundan sizleri de zevk alacağınızı düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap