Zeka Oyunları 26 Aralık 2013, 19:56
Blocks Android

Android Tetris Oyunu “Blocks!”

Google Play Store üzerinde yer alan birçok oyun aslında ya bilgisayarımızda oynadığımız ya da tetrisde oynadığımız oyunlardan birisi oluyor. Bu yazımızda da sizlere tanıtacağımız Blocks! isimli Android oyun da uzun zaman önce tetris de oynadığımız oyunu andırıyor. Blocks! Android oyununda yukarıdan gelen blokları en iyi şekilde istiflememiz gerekmekte. Android platformu için sunulan en iyi puzzle oyunlarından birisi olmaya aday olan Blocks! oyunu üç farklı zorluk seviyesine sahiptir. Dokunmatik kontrollere en iyi şekilde uyum sağlayan bu oyun kısa zamanda Google Play Store üzerinde iyi bir indirme rakamına ulaşmıştır.

Blocks Android

7.3 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Blocks! Android oyunu içerisinde onlarca farklı ve keyifli bölüm yer alıyor. Android 2.3 ve üzeri sürüme sahip orta seviye ve üstü Android cihazlarda rahatlıkla çalışabilen Blocks! Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerin de oldukça seveceğinizi düşünüyoruz. Sizlerde bu oyunu denemek için bu bağlantıyı kullanabilir ve oyunu Google Play Store üzerinden hızlı ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap