Samsung 25 Aralık 2013, 15:31
samsung iris scan

Samsung Galaxy S5’te Göz Tarayıcı Olabilir

Akıllı telefon pazarının en büyük firmalardan birisi olan Samsung’un yeni Galaxy üyesi S5 hakkında yeni dedikodular ortaya çıkmaya devam ediyor. 2014 Mobile World Congress’de tanıtılması beklenen Galaxy S5 2560 x 1400 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. Bu üründe kuşkusuz en dikkat çekici özellik Göz tarayıcı olacak. Resmi olarak tanıtımda etkinliğin ana teması olacak olan Göz temasının muhtemel bir iris tarayıcısı ile çalışması bekleniyor. Kısaca iris tarayıcı gözü ilk etapta tarayacak ve hafızasına atacak daha sonraki taramalarda da bu hafızaya uygunluğu test edilecek.

samsung iris scan

Şubat ayı içerisinde başlayacak olan Mobile World Congress 2014 etkinliği akıllı telefon ve tablet pazarında bir çığ açacağa benziyor. Bu etkinlik hakkında gelişecek olan yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap