Müzik ve Ses 23 Aralık 2013, 19:16
android radyo uygulaması

Android için Radyo Uygulaması

Neredeyse hepimiz telefonda veya tablette müzik dinlemekten büyük bir keyif alıyoruzdur. Tabi ki bazı zamanlarda aynı müzikleri dinlemek sıkıntı verip farklı arayışlar içine girebiliyoruz. İşte böyle durumlarda sizlere bahsedeceğimiz Android radyo uygulamasını kullanabilirsiniz. Oldukça iyi bir yapıya sahip olan Android radyo uygulaması çok sayıda Türkiye merkezli ve dünyanın her bölgesinden çeşitli müzik türlerini dinletebiliyor. 2009’dan beri aktif olan bu Android uygulaması Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

android radyo uygulaması

Android Radyo uygulamasının Google Play Store üzerinde açıklaması:

Neden Ücretsiz?

RADYO’nun ücretsiz olmasını istedik. Reklamları ve kısıtlamaları biz de sevmiyoruz! Bununla beraber, size bu uygulamayı olabildiğince uygun şartlarda sunabilmemiz için, uygulama içerisinde bazı bölgelere, rahatsız etmeyecek şekilde reklam alanları ekledik. Bu alanlar, Premium kullanımda da gösterilmeye devam edebilir, fakat daha azdır. Reklamları tamamen kaldırmak isteyen RADYO severler için farklı alternatifler sunuluyor olacaktır. Hoşunuza gitmeyen herhangi bir şey varsa lütfen önce bizimle ve önce uygulama içindeki iletişim formu üzerinden paylaşın; sizi dinlemeye hazırız.

HEDİYE:

Dilerseniz farklı ödeme şekilleriyle hediye kartları alabilir ve sevdiklerinize RADYO’nun Premium özelliklerini hediye edebilirsiniz, böylece yapmaları gereken tek şey, RADYO’yu ücretsiz olarak indirip, sizin onlara ileteceğiniz hediye kodunu girmeleri olacak. (Premium özellikler, reklamların kaldırılması hariç, şu an “Plus” adı altında Android kullanıcılarına özel olarak ücretsiz sunulmaktadır. Premium özelliklerin açılmasıyla, reklam alanları da kalkmaktadır.)

İLETİŞİM:

Uygulama içerisinde de bulunan iletişim formunu kullanarak, uygulamayla ilgili fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Lütfen bize, bahsi geçen bu RADYO iletişim formları üzerinden ulaşın; mağazada yer alan uygulama değerlendirme/yorum alanından size ulaşma şansımız bulunmadığından, size yardımcı olamayabiliriz.

RADYO SİTELERİ İÇİN:

RADYO kendine has bir url mekanizmasına sahiptir ve dinleyicilerin kanalları birbirleri arasında kolayca paylaşmalarını sağlar. Bu özellik, aynı zamanda yayın sahiplerinin web sayfalarına eklenecek bir bağlantı adresi ile, ziyaretçilerin tek dokunuşla bu kanallara ulaşmasını sağlamaktadır. RADYO adres değişimlerini otomatik olarak tespit ederek anlık değişimlere olanak tanımaktadır. Artık yayın adresinin değişmesi çilesine son!

Kolay bir kullanıma sahip olan Android radyo uygulaması belki de Google Play Store üzerinde sunulan en iyi radyo uygulamalarından birisidir. Bizim oldukça beğendiğimiz bu uygulamayı sizlerde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap