HTC 22 Aralık 2013, 16:34
htc-one-mini

HTC One Mini Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesini Almaya Başladı

HTC’nin üst seviye akıllısı HTC One’nin ufak versiyonu olan HTC One Mini Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi almaya başladı. Temmuz ayı içerisinde satışa sunulan bu ürüne Ocak ayı içerisinde Android 4.4 KitKat güncellemesi sunulması beklenirken HTC bir sürpriz yaparak Android 4.4 güncelleme öncesi cihaza Android 4.3 güncellemesi sundu. Bu güncellemenin yanında HTC Sense 5.5 kullanıcı arayüzü güncellemesini de alan modele BlinkFeed’te Instagram ve Google+ içeriklerini çevrim dışı olarak görüntüleme seçeneği geldi. Sistem performansının daha iyi bir seviyeye geldiği Android 4.3 güncellemesi şimdilik sadece Avrupa’nın bazı ülkelerinde sunuluyor.

htc-one-mini

Ülkemizde de iyi bir satış rakamına ulaşan HTC One Mini’nin kısa zamanda ülkemizde bu güncellemeyi almasını bekliyoruz. Performans bakımından oldukça iyi bir seviyeye gelen HTC One Mini’nin Android 4.4 KitKat güncellemesi ile de bu kararlılığını sürdürmesini beklemekteyiz. Son olarak Android 4.4 KitKat güncellemesini almasını beklediğimiz bu cihazın hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap