Samsung 21 Aralık 2013, 13:59
galaxy note pro

Samsung Galaxy Note Pro Hakkında Yeni Bilgiler Geliyor

Galaxy Note serisi ile büyük bir başarıya imza atan Samsung bu serisine yeni bir model daha ekleme hazırlığında. Galaxy Note 12.2 veya Galaxy Note Pro şeklinde bir isme sahip olacağı beklenen bu yeni modelin Qualcomm’un 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800 işlemcisini kullanması bekleniyor. 3GB RAM’e sahip olduğu belirtilen bu akıllının Samsung’un Galaxy Note 10.1 Pro modeli ile dizüstü ve tablet hibridi bir konsept sunacağı ve profesyonel kullanıcılara hitap edeceği belirtiliyor. Klavye aksesuarı ile tablet pazarına farklı bir yön verecek olan bu ürünün Galaxy Note serisinin değişilmez teknolojisi olan S-Pen’nin daha gelişmiş bir şeklini kullanması bekleniyor.

galaxy note pro

9.500 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olacağı belirtilen bu ürünün 750 gram ağırlığında olacağı ifade edilen diğer bilgiler arasında yer almakta. Mart ayından önce resmi olarak tanıtılması beklenen bu akıllı tabletin hakkına şimdilik kısıtlı bir bilgiye ulaşılabiliyor. Samsung’un performans bakımından üstün özelliklere sahip olacak olan Galaxy Note Pro’nun hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap