Araçlar 21 Aralık 2013, 18:21
Hotspot Shield Android

Hotspot Shield ile Android’de Güvenli Bir Şekilde İnternete Girin

Çoğumuzun en azından bir kere de olsa bilgisayarda kullandığı Hotspot Shield uygulaması Android platformundaki yerini aldı. Aynı bilgisayarlarda çalıştığı şekilde çalışan Hotspot Shield uygulaması ile ücretsiz bir şekilde VPN deneyimi yaşayabilirsiniz. Netflix ve Hulu engellerini rahat bir şekilde kaldırabilen Hotspot Shield uygulaması ile daha başka milyonlarca siteye rahatlıkla girebilirsiniz. Tabi ki Hotspot Shield uygulaması ile birlikte internette gizli bir şekilde dolaşabilir ve zararlı sitelerin bilgilerinizi almasını engelleyebilirsiniz.

Hotspot Shield Android

Hotspot Shield Android uygulamasının kısaca özellikleri:

* Wi-Fi etkin noktaları kullanırken kendinizi koruyun (VPN şifreli tüm internet trafiği);kimliğinizi ve IP adresinizi koruyun ve istenmeyen izlemeyi durdurun. Gizliliğiniz ihlal edilmeden iletişim ve paylaşım yapın.
* En sevdiğiniz sitelerinize erişim sunar: Herhangi engellenmiş içeriğin ve servisin engelini kaldırmak – Facebook, Skype, BBC, YouTube, Twitter, Flickr, Netflix, Hulu, Pandora, Viber, VOIP veya diğer servisleri işte, okulda ya da seyahatta iken kullanın.
* E-posta veya SMS ile uygulamayı hızlı bir şekilde sevdiklerinizle paylaşın, böylece onlar da bağlantılarını güven altına alabilirler! İletişim listenizden en iyi önerileri sunar. Herhangi kişisel bilgiyi DEPOLAMIYORUZ.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Hotspot Shield uygulaması ile sizlerde internet ortamında kolay bir şekilde gezinip güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Android 2.0 ve üzeri işletim sistemlerde çalışan Hotspot Shield uygulaması 2.9 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Sizlerde Android için sunulan Hotspot Shield uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Uygulama üzerinde yaşadığınız herhangi bir sorunu yazımız altında yer alan yorum bölümü ile bize iletebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.