Spor Oyunları 20 Aralık 2013, 22:28
Score! World Goals

Score! World Goals Android’e Geldi

iOS platformunun en beğenilen futbol oyunlarından birisi olan Score! World Goals nihayet Android platformundaki yerini aldı. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Score! World Goals oyununda dünyanın en iyi gollerini hazırlamaya çalışıyorsunuz. Avrupa ve Uluslararası 300 farklı golü 3 farklı oyun modunda (basit, orta ve profesyonel) olarak yerine getirmeniz gerekmekte. Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından Android platformundaki en iyi futbol oyunlarından birisi olan Score! World Goals Google Play Store üzerinde sunulduğu ilk günden bu güne müthiş bir talep gördü.

Score! World Goals

43 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulabilen Score! World Goals Android oyunu orta seviye olarak tabir ettiğimiz veya üstü Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışmaktadır. 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir puan alan Score! World Goals oyununu sizlerin de büyük bir zevkle oynayacağınızı düşünüyoruz. Neredeyse her yaşta insanın rahatlıkla oynayabileceği Score! World Goals Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde yaşadığınız herhangi bir sorunu veya öneriyi yazımız altında yer alan yorum bölümü ile bize ve diğer kullanıcılara önerebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap