Verimlilik 20 Aralık 2013, 08:45
Kolay Ön Bellek Temizleyici

Android Kolay Ön Bellek Temizleyici

Android telefon ve tabletlerimiz bilgisayarlarda olduğu gibi ön bellek temizlemeye ihtiyaç duymaktadır. İşte bu sorunu gidermek için bu yazımızda bahsedeceğimiz Kolay Ön Bellek Temizleyici uygulamasını kullanabilirsiniz. Kolay bir kullanıma sahip olan bu uygulama ile gereksiz ön bellek dosyalarını rahat ve hızlı bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bahsettiğimiz bu uygulama ön belleğinin ne işe yaradığı konusun size kısaca bilgi vermek gerekirse. Örneğin, tarayıcı ile bir web sayfasını ziyaret edildiğinde resim dosyaları ön bellek dosyaları olarak kaydedilir, bu ön bellek dosyaları uygulamadan çıkıldıktan sonra gereksiz hale gelir ve bu nedenle eski ön bellek dosyaların temizlenmesi gerekir.

Kolay Ön Bellek Temizleyici

Android Kolay Ön Bellek Temizleyici Uygulamasının Özellikleri:

Tek Tıklamayla sistem ön belleği temizleme

En hızlı tarama hızı

Uygulamaları ön bellek boyutuna ya da ada göre sıralama

Hatırlatıcı uyarı fonksiyonu

İki görünüm stili

Yardımcı öğe menüsü (Aç, Yönet, Playstore Sayfası, Kaldır)

Çok daha fazla özellik pek yakında

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Kolay Ön Bellek Temizleyici uygulaması Android 2.1 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır. 2.5 milyondan fazla kişinin indirmiş olduğu bu uygulama 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan almıştır. Sizlerde Kolay Ön Bellek Temizleyici uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeni bir Android uygulama tanıtımında görüşmek dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap