Samsung 19 Aralık 2013, 21:32
galaxy tab 3 lite

Samsung Galaxy Tab 3 Lite Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarında olduğu kadar tablet pazarında da çok iyi satışlar gerçekleştiren Samsung Galaxy Tab 3 Lite isimli yeni tabletini hazırlıyor. Samsung’un en ucuz tableti olarak tabir edilen bu ürünün 100 Avro fiyat etiketine sahip olacağı belirtilen haberler arasında yer alıyor. 7-inç büyüklüğünde 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde ekrana 1.2 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye 1 GB RAM’e ve 8 GB dahili hafızaya sahip olması beklenen ürünün Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanacağı belirtiliyor.

galaxy tab 3 lite

Wi-Fi ve 3G bağlantılarına sahip olacağı belirtilen bu ürünün alt seviye pazara hitap edeceği belirtiliyor. Ocak ayı sonuna doğru tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Tab 3 Lite ‘nin bu tanıtımdan kısa zaman sonra satışa sunulması bekleniyor. Global pazarda yer bulacak olan  bu ürünün kısa zamanda ülkemiz pazarına da gelmesini beklemekteyiz. Ülkemiz tablet pazarında çok iyi satışlar gerçekleştiren Samsung’un bu ürünü ile bu satışlarını daha da arttıracağını düşünüyoruz.

Samsung Galaxy Tab 3 Lite hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap