Haberler ve Dergiler 19 Aralık 2013, 08:54
Son Dakika Android

Android Son Dakika Haberler Uygulaması

Bazılarımız haberleri pek sevmese de çoğunluğumuz her gün standart 1 saatini haberlere ayırır ve ülkemizde veya dünyada nelerin olduğunu öğrenmek ister. Lakin bazı zamanlarda o kadar sıkışık oluruz ki haberlere bakacak vaktimiz bile olmayabilir. İşte bunun gibi durumlarda otobüste giderken veya diğer anlarımızda Son Dakika Android uygulaması ile çoğu habere bir tık ile ulaşabiliriz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Son Dakika Android uygulaması sade yapısı sayesinde düşük performanslı Android telefon ve tabletler de bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

Son Dakika Android

703 KB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan bu uygulama şimdilik Google Play Store üzerindeki en iyi haber uygulamalarından birisi. Uygulama içerisinde yer alan haberler kategorilere ayrılmıştır ve böylelikle kendi ilimize veya alanımıza göre haber bulmak oldukça kolay bir hal almış.

Bizim oldukça beğendiğimiz Son Dakika Android uygulamasını sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. Eğer sizlerde bu uygulamayı indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki uygulamanın kullanımı için internete ihtiyaç vardır. Malum uygulama internet aracılığı ile kendini güncellemekte ve yeni haberleri bünyesine eklemektedir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap