Yarış Oyunları 18 Aralık 2013, 19:32
real racing 3

Real Racing 3’e Yeni Güncelleme Geldi

Android platformunun kuşkusuz en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olan Real Racing 3’e yeni bir güncelleme geldi. 2.0 versiyonuna yükseltilen oyuna bu güncelleme ile birçok yeni özellik ve yeni içerikler gelmiş durumda. Güncelleme ile birlikte gelen en dikkat çekici olay ise Lamborghini Veneno ve McLaren P1 adlı iki yeni aracı oyuna eklenmesi. Gerçek zamanlı oyunculu moduna da kavuşan Real Racing 3 ile birlikte diğer oyuncularla birlikte gerçek zamanlı olarak yarış yapma imkanına sahip olacaksınız. Real Racing 3’ü oynayan kullanıcılar hatırlayacaklardır ki güncellemeden önce Time Shifted Multiplayer olarak adlandırılan çoklu oyuncu modu kullanılıyordu. Bu oyun modunda oyuncuların yarış anları kayıt altına alınıyor ve kimin yarışı kazandığına karar veriliyordu. İşte yeni gelen güncelleme ile birlikte yapay zeka yerini asenkron’a bıraktı. Böylelikle oyunculara birbirleri ile aynı anda yarışma imkanı sunuldu.

real racing 3

Güncelleme ile Ford Focus RS’nin ücretsiz olarak sunulduğu oyuna yeni olaylar da eklenmiş durumda. Lakin bu güncellemenin gelmesi ile birlikte bazı kullanıcıların oyunu açamadıkları belirtiliyor. Bu sorunun kısa zamanda giderileceğini düşünmekteyiz. Ayrıca bazı arkadaşların oyunu tamamen sildikleri ve ön bellek temizlemeden sonra oyuna girebildiği belirtiliyor. Tabi ki bu yöntem ile birlikte oyun içerisindeki verilerin silinme olasılığı da bulunuyor. Yeni güncellemeyi almayan oyun sevenlerin bu güncellemeyi hemen yüklemesini öneriyoruz. Eğer halen Real Racing 3’ü denemeyenler varsa bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde Real Racing 3’ü indirebilirler. Son olarak belirtelim ki Real Racing 3 performans bakımından üstün tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde çalışmaktadır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. adnan uykan

    Arkadaş oyunun iyice içine ettiniz manyakmısınız siz kardeşim benimle dalgamı geçiyorsunuz ya zırt pırt güncelliyorsunuz

    Cevapla

Yorum Yap