Samsung 17 Aralık 2013, 21:49
samsung gamepad

Samsung’dan Galaxy Telefonlara Özel GamePad

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından olan Samsung akıllı telefon geliştirmelerinin yanı sıra oyun konsolu üzerine de çalışmalar gerçekleştiriyor. Son olarak edinilen bilgilere göre GamePad isimli yeni bir oyun konsolu üzerinde çalışan Samsung’un bu ürün ile birlikte birçok Galaxy serisi akıllı telefon bu oyun konsolunu kullanılabilecek. Samsung Galaxy serisini kullanan kullanıcıları sevindiren bu bilginin yanında bir sevindirici haber daha verildi. Edinilen bilgilere göre GamePad oyun konsolu ile birlikte telefonları da oyun oynarken şarj etme olanağı sunuluyor. Böylelikle oyun esnasında şarjın bitmesi gibi bir sorun ortadan kalkıyor.

samsung gamepad

Samsung’un açıkladığı bilgilere göre GamePad isimli ürünlerin Android 4.3 ve üzeri Android sürümlerde çalışacağı belirtilmekte. Yani çıkacak yeni üst seviye Galaxy serisi akıllı telefonlarda ve şimdilik Samsung’un amiral gemilerinde bu ürün kullanılabilecek. Şimdilik 35 farklı Android oyuna destek verdiği belirtilen bu oyun konsolunun 2014 yılı içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Ne zaman tanıtılacağı konusunda herhangi bir bilgi vermeyen yetkililerin bu ürünü 150 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağı da belirtilen diğer bilgiler arasında. Tabi ki fiyatının netlik kazanmadığını belirtmek isteriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap