LG 16 Aralık 2013, 11:03
LG gx

LG Gx Resmi Olarak Tanıtıldı

Kısa süre önce birçok internet sitesinde görsellerini gördüğümüz LG Gx isimli akıllı telefonun bugün Güney Kore’de resmi olarak tanıtıldı. LG G Pro modeline göre pek farklı özelliklere sahip olmayan LG Gx 5.5-inç büyüklüğü Full HD çözünürlüğünde IPS ekrana sahip. Qualcomm’un Snapdragon 600 yonga setini kullanan üründe 2 GB RAM bulunmakta. 32 GB dahili hafızaya sahip olan üründe aynı zamanda microSD kart slotu da yer alıyor. 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya ye 2.1 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan ürün Android Jelly Bean işletim sistemini kullanmakta. 3.140 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllının 9.2 mm kalınlığında ve 167 gram ağırlığında olduğu belirtilen diğer bilgiler arasında.

LG gx

810-845 Dolar fiyat aralığı ile Ocak ayından itibaren Güney Kore’de satışa sunulacak olan ürün bu satışların ardından global pazara sunulup sunulmayacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor. LG G Pro modeline göre sadece performans bakımından düşük olan LG Gx’in işlemci hızı 1.7 GHz iken LG G Pro’da 2.26 GHz kullanılıyor. LG G2’de ekrana iki kere vurarak ekran kilidini açan Knock On özelliğine de sahip olan LG Gx hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap