Aksiyon Oyunları 14 Aralık 2013, 17:51
Fireman Android

Fireman, Küçük Ama Çok iyi Bir Android Oyun

Android telefonlarda ve tabletlerde hepimiz oyun oynamaktan büyük zevk alıyoruz. Lakin bazı zamanlarda hep aynı oyunları oynamak sıkıntı verebiliyor. İşte bu sorunu alt etmek için sizlere elimizden geldiği kadar farklı ve güzel Android oyunlar tanıtmaya çalışıyoruz. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Fireman isimli Android oyun da bu bahsettiğimiz güzel oyunlardan bir tanesi. Fireman Android oyununda cesur bir itfayeci oluyor ve alevlerden hayvanları kurtarmaya çalışıyoruz.

Fireman Android

Oyun içerisindeki itfayeci kahramanımızda bir su hortumu ve bir süper Jetpack bulunmakta. Dikkatli bir şekilde oynayarak tüm yangınları söndürmeli ve farklı düşmanlarla mücadele ederek oyun içerisindeki görevleri yerine getirmeliyiz. 50’den fazla bölüme sahip olan Fireman Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyun içerisinde yer alan gizli nesneleri bulabilir, online olarak farklı ekipmanlar da satın alabiliyoruz.

Performans bakımından orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilen Fireman Android oyunu 16 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Bizim oldukça beğendiğimiz bu Android oyunu sizlerin de çok beğeneceğini düşünüyoruz. Fireman isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz, keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap