LG 13 Aralık 2013, 10:33
lg gx

LG Gx Mi Geliyor?

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından olan LG, yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor gibi. İddia edilen bilgilere göre LG kısa bir zaman sonra LG Gx adlı yeni bir akıllı telefonunu tanıtacak. İlk olarak Güney Kore’de ortaya çıkan bilgilere göre LG Gx, Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 600 yonga setinden güç alacak. Performans bakımından LG G2’ye göre biraz alt seviyede olması beklenen bu akıllının Snapdragon 800 kullanma ihtimaline de sahip olduğu belirtilen bilgiler arasında yer alıyor. Çünkü LTE-A alt yapısını kullanması beklenen LG Gx’in Snapdragon 600 ile performans sağlamayacağı belirtiliyor.

lg gx

5.5-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olduğu belirtilen LG Gx’in 2 GB RAM’e 32 GB dahili hafızaya ve 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olacağı bunların yanı sıra üründe 3.140 mAh büyüklüğünde bataryanın bulunacağı ifade ediliyor. MicroSD kart desteğine de sahip olacak olan bu akıllı telefonun ancak gelecek haftalarda daha detaylı bilgilerine ulaşılabilecektir. Ulaşılacak yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap