Samsung 12 Aralık 2013, 11:02
GALAXY Tab 3 7

Samsung Galaxy Tab 3 Lite Geliyor

Akıllı telefon pazarında liderliğini kimseye vermeyen Samsung, tablet pazarında da liderliği korumak için yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor. Son olarak Galaxy Tab 3 serisi tabletlerini tanıtan firma bu seriye Galaxy Tab 3 Lite ismiyle yeni bir üye ekliyor. İsminden de anlaşılacağı üzere performans bakımından düşük olacak olan bu tablet 1.2 GHz hızında çalışan Cortex-A9 tabanlı işlemciden güç alacak. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullandığı belirtilen Galaxy Tab 3 Lite’ın 7-inç büyüklüğünde ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olduğu ifade edilmekte.

GALAXY Tab 3 7

100 Avro fiyat etiketi ile satışa sunulacak olan Galaxy Tab 3 Lite’nin CES 2014 fuarında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Fiyat bakımından Samsung’un sunduğu en ucuz tabletlerden birisi olacak olan Galaxy Tab 3 Lite büyük bir ihtimalle ülkemiz pazarında da  yer alacak. Samsung’un Galaxy Tab 3 Lite ve diğer tabletleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap