Kişiselleştirme 12 Aralık 2013, 16:57
Backgrounds HD

Android HD Duvar Kağıtları, Backgrounds HD

Neredeyse hepimiz Android telefonumuzda veya tablette en iyi duvar kağıtları ile cihazımızın ekranını süslemek isteriz. Her ne kadar cihazımızın üzerinde duvar kağıdı olsa da bunlar hoşumuza gitmeyebiliyor. Backgrounds HD uygulaması sayesinde sizlerde Android cihazınızın orjinal duvar kağıtlarından farklı olarak daha güzel HD duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama üzerinde 5.000’i aşkın yüksek kalitede duvar kağıdı bulunuyor. Günlük olarak yeni görüntüler ekleyen uygulama ile her gün farklı bir duvar kağıdı kullanma imkanına da sahipsiniz.

Backgrounds HD

Backgrounds HD uygulaması içerisinde yer alan kategoriler sayesinde istediğiniz kategorideki duvar kağıtlarını da rahatlıkla seçebilme imkanına sahipsiniz. Kategorilerin yanı sıra uygulama içerisinde popüler olarak kullanılan HD duvar kağıtları da belirtilmekte. Facebook, Twitter gibi sosyal platform üzerinde görüntü paylaşma özelliğine sahip olan Backgrounds HD uygulaması içerisinde  OGQ HD Duvar Kağıtları Hayvan, Binalar, Kediler ve Köpekler, arabalar, Renkli, Çiçek, Gıda, Girly, Kalp, İllüstrasyon, Sevgi, Siyah Beyaz, Doğa, Gece Manzara, Resim Sergisi, Desenleri, İnsanlar, Pembe, Tırnaklar, Yağmur, Sky içerir Spor, Doku, Seyahat, Ağaçlar, Evren, Vintage gibi kategorilerde duvar kağıtları bulunmaktadır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan ve uygulamayı kullanan neredeyse herkes tarafından beğenilen bu uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap