Seyahat ve Yerel 11 Aralık 2013, 11:03
İBB CepTrafik

İBB CepTrafik Android Uygulaması

İstanbul’un trafiği kuşkusuz herkesin bildiği üzere gibi çok sıkıcı ve zorlu olabiliyor. İşte bu sıkıcı ve zor duruma maruz kalmamak için İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu İBB CepTrafik uygulamasını kullanabilirsiniz. Son güncelleme ile birlikte daha pratik bir yapıya sahip olan İBB CepTrafik uygulaması yeni güncellemesi ile birlikte trafiği tahmin edebiliyor. Ayrıca İBB CepTrafik uygulaması ile birlikte anlık trafik durum bilgisine, dilediğiniz an cep telefonunuz ile ulaşabilirsiniz. İBB Ceptrafik, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin geliştirdiği anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir uygulamadır.

İBB CepTrafik

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan İBB CepTrafik uygulaması ile trafikte oldukça rahat bir sürüş keyfi yaşayabiliyoruz. Sizlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesinin hazırlamış olduğu bu uygulamayı bu bağlantıyı kullanarak kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap