Samsung 10 Aralık 2013, 10:42
samsung-galaxy-note-3

Samsung Galaxy Note 3, 10 Milyon Satış Gerçekleştirdi

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından birisi olan Samsung’un son amiral gemilerinden birisi olan Galaxy Note 3 tanıtıldığı günden bu güne kadar 10 milyon satış gerçekleştirdi. Galaxy Note serisinin en çok satılan ürünü olan Galaxy Note 3 hızlı satışlarına ara vermeden devam ediyor. Belirtilen istatistikti bilgilere göre Galaxy Note 9 ayda, Galaxy Note 2 4 ayda 10 milyon satışına ulaşabilmiş. Özellikle Çin, Güney Kore ve Japonya’da büyük satışlar gerçekleştiren firmanın ülkemizdeki satış rakamları da diğer akıllı telefonlarına göre oldukça iyi seviyede.

samsung-galaxy-note-3

Galaxy Note serisinde en çok satış gerçekleştirmesi beklenen Galaxy Note 3’ün özellikleri hakkında sizlere kısaca bilgiler vermek gerekirse. 5.7-inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekran, Samsung’un Exynos 5 Octa 5420 veya Snapdragon 800 yonga seti. 3 GB büyüklüğünde RAM, 3.200mAh büyüklüğünde batarya. Performans bakımından kuşkusuz Samsung’un en akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy Note 3’ün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap