Aksiyon Oyunları 9 Aralık 2013, 19:55
Release The Ninja

Android Release The Ninja Oyunu

Android telefon ve tabletlerde aksiyon dolu oyunlar oynamak hepimize kuşkusuz zevk veriyordur. İşte bu zevklerinize yeni bir oyun daha ekleyerek daha da hoş vakitler geçirebilirsiniz. Release The Ninja ismiyle Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyunda tapınağın dibinde kafese kapatılmış bir ninjayı kurtarmaya çalışıyoruz. Tapınağa saldıran hortlak ve hayaletler sebebiyle keşişler ninjayı serbest bırakıyor ve ninja yaratıklara karşı amansız bir savaşa tutuşuyor. Android platformu üzerinde kısa zamanda en popüler oyunlardan birisi olan Release The Ninja oyununu sizlerin de seveceğini düşünüyoruz. Bu oyunu rahat bir şekilde oynamak için Android tablet veya telefonunuzun Android 2.2 ve üzeri sürüme, orta seviye veya üzeri performansa sahip olması gerekmektedir.

Release The Ninja

36 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulan Release The Ninja Android oyununun nasıl oynanacağından ve özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Release The Ninja nasıl oynanır?

– Hazineleri toplayarak tapınağı dolaş
– Düşmanlarını Testereli Kılıç gibi silahlarla mahvet
– Hiddetini açığa çıkar ve yeni ninja güçleri öğren
– Duvarlardan zıpla, fenerlerden sallan, gölgelerde gizlen ve hareket et

Release The Ninja Özellikleri

– Ölümcül ninja beceri ve hareketlerinde ve pürüzsüz kontrollerde ustalaş
– Özel silahları aç – Işın Kılıcı, Testere Kılıcı, Ateşli Muşta, çürümüş bacak!
– Dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlandı; sanal oyun kollarına hayır!
– Fazlasıyla zorlayıcı 60 bölüm
– Kalbinizi hızlandıracak ve size “Banzai!” dedirtecek kadar kuvvetli müzikler
– Oynaması BEDAVA!

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Release The Ninja Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz Release The Ninja oyununu sizlerin de seveceğini düşünüyoruz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle iyi oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap