Klasik Oyunlar 9 Aralık 2013, 11:30
Kamyonla Yük Taşıma Oyunu

Android Kamyonla Yük Taşıma Oyunu

Android telefon ve tabletlerde araba oyunları oynamak kuşkusuz hepimizin hoşuna gidiyordur. Tabi ki her zaman aynı oyunları oynamak da bazen  sıkıcı gelebiliyor. İşte bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Kamyonla Yük Taşıma Oyunu oyunu ile farklı bir araba oyunu deneyimi yaşayacaksınız. Kamyonla Yük Taşıma Oyunu Android oyununda amacınız kamyonun üzerinde bulunan yükleri sizlere verilen zaman içerisinde düşürmeden belirtilen hedeflere ulaştırmak. Türkçe dil desteğine sahip olan oyunda gerçekten de sürüş keyfi yaşıyorsunuz. Ayrıca oyundaki kamyonun arkasına en fazla 13 karakterlik bir kelime yazma özelliğine de sahipsiniz.

Kamyonla Yük Taşıma Oyunu

Kamyonla Yük Taşıma Oyunu Özellikleri:

– Kaliteli 3D grafikler
– Farklı araziler
– Gerçek bir sürüş deneyimi
– Farklı kamera açıları
– Basiten zora doğru level sistemi
– Kamyonun arkasına yazı yazma özeliği

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Kamyonla Yük Taşıma Oyunu, sizlere boş zamanlarda keyifli dakikalar geçirebilecek türden bir oyun. Şimdilik az bir bölüme sahip olan oyunun kısa zamanda iyi bir bölüm sayısına ulaşmasını bekliyoruz. 23 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile yüklenen bu oyun orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Kamyonla Yük Taşıma Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde yaşadığınız sorunları konu altında yer alan yorum bölümü ile bize iletebileceğinizi unutmayın.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap