Samsung 8 Aralık 2013, 18:03
Galaxy J

Samsung’dan Galaxy J Geliyor

Akıllı telefon pazarının kuşkusuz lider firması olan Samsung’dan Galaxy serisine yeni bir üye geliyor. Galaxy J adı verilen bu ürün ilk olarak Japonya’da satışa sunuldu. 9 Aralık itibariyle Tayvan’da da satışa sunulacak olan Galaxy J, Galaxy S4’ten sonra gelen en üst seviye akıllı telefon konumunda. Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 800’den güç alan ürün 3 GB RAM’i bünyesinde barındırıyor.  5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte Super AMOLED ekrana sahip olan ürünün arka kısmında 13.2 MP çözünürlüğünde optik görüntü sabitleme özellikli bir kameraya yer verilmiş. 32 GB dahili hafızaya sahip olan Galaxy J, microSD kart desteği ile ek hafıza miktarına destek sunuyor.

Galaxy J

2.600 mAh büyüklüğündeki bataryaya sahip olan Galaxy J’nin fiyatı ve Avrupa pazarına satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmuyor. Galaxy S4’ün tasarımsal çizgilerini üzerinde barındıran bu ürünün Galaxy S4 kadar olmasa da iyi bir satış rakamına ulaşması beklenmekte.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap