Samsung 7 Aralık 2013, 09:47
samsung android 4.4

Samsung’un Android 4.4 KitKat Güncellemesi Alacak Yeni Modelleri

Sizlere daha önce Samsung’un amiral gemilerinden olan Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy Note 2 ve Galaxy Note 3’ün Android 4.4 KitKat güncellemesini kısa amanda alacağını belirtmiştik. İşte bu bilgilerden sonra şimdi de Samsung’un eski Galaxy akıllı telefonlarına da Android 4.4 KitKat güncellemesinin geleceği belirtildi. Sızdırılan verilere göre Galaxy S4 mini, S3 mini, Ace 3, S Advance, Fame, Core, Fresh ve Ace 2 modellerine Android 4.4 KitKat güncellemesi gelmesi bekleniyor.  Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz bu akıllı telefonlara Samsung’un güncelleme sunacak olması Samsung kullanıcılarını oldukça sevindireceğe benziyor.

samsung android 4.4

Bu verilerle görüldüğü üzere 512 MB RAM ve üzeri RAM miktarına destek verdiği görülen Android 4.4 KitKat güncellemesinin birçok akıllı telefon modeline destek vermesi bekleniyor. Tabi ki bu güncellemenin şimdilik deneme aşamasında olduğu ve kesin gelebileceği konusunda net bir bilgi olmadığını size belirtelim. Çünkü bazı kaynaklarda S Advance ve Ace 2 modellerine güncellemenin gelmesi hakkında şüphe duyuluyor.

Güncelleme konusunda birçok akıllı telefon firmasına göre çok iyi hizmet sunan Samsung’un eğer orta seviye akıllı telefonlarına güncelleme sunarsa LG, Sony ve HTC’nin toplam güncelleme alacak modellerinden çok güncelleme vereceğe benziyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap