Kart Oyunları 7 Aralık 2013, 18:35
Batak İhale

Android Online Batak Oyunu, Batak İhale

Android telefon ve tablette kuşkusuz oyun oynamayı herkes seviyordur, tabi çeşitlilik de oldukça fazla olduğu için her geçen gün farklı bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Batak İhale Android oyunu ile birlikte online olarak batak oyununu rahatlıkla oynayabileceksiniz. Oldukça iyi bir yapıya sahip olan Batak İhale Android oyununda üyeliğiniz kaydedilir ve oyun içerisinde kazandığınız oyunlardan puan kazanırsınız. Tabi ki kaybettiğiniz ve masadan kaçtığınız durumlarda da puanınızda düşme meydana gelir. Böylelikle oyun içerisindeki adalet en iyi şekilde yerine getiriliyor.

Batak İhale

Batak İhale Puanlama ve Ceza Sistemi:

-İhaleye giren bulunduğu salona göre ihale sayısının çarpımı kadar (Acemiler de 2X) puan kazanır
-İhaleye giren kaybederse girdiği ihale kadar (-) puan düşer
-2. olan aldığı kadar puan kazanır
-3. ve 4. kart almışsa (0) puan, Hiç alamamışsa ihale sayısı kadar (-) puan alır
-Oyun başlamadan masadan çıkıldığı takdirde (-3) ceza puanı
-Oyun başladıktan sonra çıkıldığı takdirde İhale sayısı kadar (-) ceza puanı alır

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Batak İhale oyununu biz denedik ve oldukça beğendik, sizlerin de bizim gibi oyunu çok beğenmesini bekliyoruz. Batak İhale Android oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap