Samsung 1 Aralık 2013, 12:38
samsung-galaxy-grand-duos

Samsung Galaxy Grand Lite Gelebilir

Samsung’un geçtiğimiz ayarda tanıtmış olduğu Galaxy Grand isimli akıllısına yeni bir üye katılıyor. Galaxy Grand Lite ismi ile satışa sunulacak olan bu ürünün Şubat 2014’de gerçekleşecek MWC fuarında boy göstermesi bekleniyor. 5-inç büyüklüğünde 800 x 480 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan üründe 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci yer alıyor. 1 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen üründe 8 GB dahili hafızaya ve microSD kart desteğini bulunuyor. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa sunulması beklenen Galaxy Grand Lite çift SIM kart desteğine sahip olacak. Ürünün siyah, yeşil ve turuncu renk seçenekleri ile satışa sunulacağı belirtilen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

samsung-galaxy-grand-duos

Mart ayı içerisinde satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy Grand Lite modelinin ilk olarak Asya ve Ortadoğu bölgesinde satışa sunulması bekleniyor. Tanıtılmasının ardından kısa zamanda ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz  bu akıllının hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap