Aksiyon Oyunları 1 Aralık 2013, 18:20
Android BADLAND

Android için Badland indir

iOS platformunun ödüllü ve en çok beğenilen oyunlarından birisi olan Badland Android platformu için sunuldu. Grafik ve ses kalitesi ile iOS platformunda birçok kişinin beğendiği bu oyun Android platformunda da aynı grafik ve ses kalitesini sunuyor. Badland oyununda amacımız ufak, siyah yaratığı engellere takılmadan yolumuza devam ederek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Karanlık bir ortamda oynanan Badland oyununda göz alıcı atmosfer ve bitmek tükenmek bilmeyen aksiyon sizleri oldukça memnun edecek. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyun Android 2.3.3 ve üzeri sürüme sahip orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android tablet ve telefonlarda rahatlıkla oynanabiliyor.

Bizim oldukça beğendiğimiz Badland oyununu sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz, Badland oyununu bu bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle…

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap