Android Telefon 30 Kasım 2013, 10:56
Huawei Glory 4

Huawei Glory 4 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarında ülkemizde pek göremediğimiz Huawei’nin yeni telefonu olan Huawei Glory 4 hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Huawei Glory 4 ismi ile satışa sunulması beklenen bu ürün 8 çekirdekli MediaTek MT6592 yonga setinden güç alacak. Performans bakımından kuşkusuz en iyi ürünlerden birisi olacak olan Huawei Glory 4, 5.5-inç büyüklüğünde 720p piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. Full HD ekrana neden sahip olmadığı biraz sorun yaratsa da bu durumun daha iyi performans sunmak için düşünüldüğünü düşünüyoruz.

Huawei Glory 4

2 GB RAM’e sahip olacak olan bu ürün 32 GB büyüklüğünde dahili depolama hafızasına sahip. MicroSD kart desteğini de bünyesinde barındıracak olan Huawei Glory 4, 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 5 MP çözünürlüğün deki ön kamerayı bünyesinde barındırıyor.

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemine ve Huawei’nin Emotion 2.0 kullanıcı arayüzüne sahip olacak olan Huawei Glory 4’ün kısa zamanda resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz bu ürünün ülkemiz pazarında satışa sunulacak en iyi performans/fiyat ürünlerinden birisi olmasını bekliyoruz. Huawei Glory 4 hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap